Forum bez konkretnej nazwy, które nie wiadomo jakie będzie ale damy radę. :|

FAIL

Ogłoszenie

TA-DA!

  • Index 
  • » Rozrywka 
  • » Gry 
  • » BATTLEFIELD: Bad Company 2 - Beta - pierwsze wrażenia

#1 2010-02-15 23:18:04

Volorous

Administrator

Punktów :   

BATTLEFIELD: Bad Company 2 - Beta - pierwsze wrażenia

Otóż, przez swoje roztargnienie i podniosłość ostatnich wydarzeń (rozpoczęcie ferii) zapomniałem o tym, że dostałem kluczyk do bety nowej odsłony gry serii Battlefield z podtytułem Bad Company 2.

Pierwsze 20 minut przed betą: odrodzenie -> śmierć, odrodzenie -> śmierć, odrodzenie -> śmierć. Myśl, która mi się nasunęła: SHIT, wziąłem klucz do złej gry

Ale nie. Niestety, albo i stety - to nadal Battlefield. Ilość tekstur, elementów i ogólne.. "ŚWIECENIE" całej lokalizacji wprawiają człowieka w osłupienie.. Nie, jednak nie. w OŚLEPIENIE.

Złożoność mapy na której gramy (w becie jest to zimowa) jest porażająca. Każde jedno drzewko ma miliardy listków, które wbrew pozorom, nie spadają pojedynczo - jak wali się to np. szczyt choinki lub jej "prawa strona" tracą z resztą drzewa integralność. Gra, lub raczej BETA gry, chwyta za jajca, ale nie wie kiedy puścić. Dynamiczna, niezwykle "okojebna" i chaotyczna. Gracz nie wie kiedy ginie, nie wie kiedy się pojawia.. o wyborze miejsca już nie wspomnę.

W becie prezentowany jest nam tryb "RUSH" (ang.: pośpiech). Zadaniem drużyny napierającej/atakującej jest zajęcie po dwóch punktów w 3 kolejnych bazach, aby móc tam się odradzać. Niestety, nie zaznałem tego długo, bo moja drużyna przegrała. Drużyna przeciwna ma za zadanie jak najbardziej dowalić atakującym.. Dowalić? hmm.. Może bardziej by pasowało: Uprzykrzyć życie atakującym. Po tejże zimowej mapie, oczy bolą mnie niemiłosiernie. Gra jest tak szybka, że nawet nie zdążyłem przeanalizować wszystkich klas.

Ogólnie, BETA gry prezentuje się dość znośnie, lecz nie jest to tzw. must have. Gra osobiście zawiodła mnie samą mapą. Nie "poklikałem" jeszcze we wszystkie opcje. O dziwo, jak na wersję beta grafika prezentuje się dość dobrze i jest świetnie zoptymalizowana co pozwala wyżyć się na biednych dzieciach, które gdzieś zdobyły kluczyki od starszych braci i teraz wyzywają Cię od n00bów i cheaterów. 

+ Grafika
+ Dobra optymalizacja
+ złożoność obiektów
+ ciekawy tryb gry (rush)
+ Nadzieja jaką budzi ten tytuł nadal działa na jego korzyść

- WTF?! Co tu się dzieje?! O co chodzi?! (zbyt duża.. zbyt WIELKA dynamika gry)
- Pojazdy - praktycznie nie do zniszczenia - jeden koleś przesiedział w czołgu całą grę - mam nadzieję, że to tylko błąd bety


Ogólna ocena BETY gry to 7+/10 plus na zachętę - jeżeli lubisz "ładne widoczki" dodaj sobie do tej oceny 1 punkcik, jeżeli liczy się grywalność - odejmij jeden.


Mam nadzieję, że ta pseudo-recka pomoże Wam w ocenie tego tytułu

PS: W tym temacie będę dopisywał późniejsze uwagi, przemyślenia i spostrzeżenia na temat tego tytułu.


http://img503.imageshack.us/img503/4015/houseg.gif
http://img.userbars.pl/135/26981.jpg
http://steamprofile.com/steam/profile/steamprofile/76561198011986108.png

Offline

 
  • Index 
  • » Rozrywka 
  • » Gry 
  • » BATTLEFIELD: Bad Company 2 - Beta - pierwsze wrażenia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baniciaoc.pun.pl www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.narutooshup.pun.pl www.igpz.pun.pl